1. tekma iRCC 2019

V nedeljo, 10. 2. 2019 je potekala prva tekma v sklopu iRCC lige. Na zagrebški boulder steni se je preizkusilo 6 naših članic, ki so tekmovale v kategorijah U10, U14 in U16. V kategoriji U10 je največ pokazala Liza, ki je plezanje končala na 5. mestu, na 8. mesto se je uvrstila Špela. “Debitantka” Tinkara, ki je na tekmi v Zagrebu letos nastopila prvič je plezanje končala na 17. mestu.
V kategoriji U14 je bila velika udeležba, kar je na koncu vplivalo, da tekmovalke/ tekmovalci niso imeli dovolj časa za plezanje. Velika udeležba je bila tudi v kategoriji U16, kjer sta nastopili Mija in Neža. Tudi njima je ponagajal čas – premalo časa za plezanje. Mija je na koncu osvojila 9., Neža pa 21. mesto.

Pohvala vsem puncam, ki so se borile na težkih balvanskih problemih in niso popustile do zadnje sekunde.

Naslednja tekma iRCC bo 2. 3. 2019 v Radovljici. Plezalci se bodo ponovno pomerili v balvanih.