Prva tekma DP v težavnosti

Nekateri so 🌞 konec tedna preživeli na prostem. Mi smo se tokrat podili na DP v Šk. Loki. Nastopili smo v kategoriji cicibanke, kjer je Liza z borbenim plezanjem končala na 6. mestu, Špela pa na svoji debitantski tekmi DP končala na 15. mestu.
V kategoriji ml.deklice je Tinki po storjeni napaki v prvi smeri in z odličnim plezanjem v drugi smeri uspelo stopiti tik za zmagovalni oder – osvojila je 6. mesto. Ivana pa je prav tako s svojim debitantskim nastopom opravila dobro in končala na 26. mestu.
Pri starejših deklicah sta plezali Mija in Rosa. Mija si je z borbenim plezanjem priplezala finale in na koncu osvojila 7. mesto. Rosa je bila tako skoncentrirana na smer, da je “sfalila” komplet in na koncu plezanje končala na 8. mestu. Bravo punce 👏💪